14 122 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 680 мм |
| _Ширина в упаковці | 385 мм |
| Висота в упаковці | 730 мм |
| Колеса | Да |
| Призначення | інструментальний |
| Особливості | інструментальний |