Используется для работы со съемными торцевыми головками, карданными шарнирами и другими насадками в труднодоступных местах.
Имеет посадочное место и присоединительный квадрат 3/8.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stels |
| Вес | 0.084 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 130 мм |
| _Ширина в упаковці | 48 мм |
| Бренд | STELS |
| Высота в упаковке | 18 мм |
| Марка сталі | CrV |
| Опис_Комплектність | <li>Подовжувач - 1 шт.</li> |
| Опис_Країна бренду | Німеччина |
| Опис_Країна виробництва | Тайвань |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромованадієвої сталі</li> <li>Має матове хромове покриття</li> <li>Кульковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Можливість роботи в важкодоступних місцях</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | прямі |
| Розмір приєднувального квадрата | 3/8 дюйм |
| Тип | Удлинитель |
| Тип упаковки | Картонная коробка |