8 014 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stels |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 615 мм |
| _Ширина в упаковці | 590 мм |
| Бренд | STELS |
| Высота в упаковке | 165 мм |
| Максимальне зусилля на штоку | 8000 кг |
| Максимальний зовнішній діаметр труби | 33.5 мм |
| Максимальний кут згину | 93 град |
| Максимальный ход штока | 150 мм |
| Матеріал обробки | метал |
| Профіль труби | круглий |
| Розміри черевиків | 1 дюйм |