73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
С помощью удлинителя собирается составной инструмент для работы в труднодоступных местах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Вес | 0.207 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 104 мм |
| _Ширина в упаковці | 16 мм |
| Бренд | NONAME |
| Высота в упаковке | 16 мм |
| Марка сталі | вуглеродиста сталь 45 |
| Опис_Комплектність | <li>Подовжувач для воротка - 1 шт.</li> |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромованадієвої сталі</li> <li>Має матове хромове покриття</li> <li>Кульковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Можливість роботи в важкодоступних місцях</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | прямі |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип | Удлинитель |
| Тип упаковки | Картонная коробка |