157 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Общие | |
| Вес | 0.25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 305 мм |
| _Ширина в упаковці | 89 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Высота в упаковке | 25 мм |
| Длина лезвия | 170 мм |
| Для поперечно-поздовжнього розпилювання | Да |
| Загальна довжина в розкладеному вигляді | 390 мм |
| Материал рукоятки | ABS пластик |
| Особенности | складне полотно |