Состав набора:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stels |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.713 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | STELS |
| _Довжина в упаковці | 395 мм |
| _Ширина в упаковці | 265 мм |
| Приєднувальний квадрат 1/4 | Да |
| Максимальний розмір головки | 32 мм |
| Молоток | Нет |
| Мінімальний розмір головки | 4 мм |
| Приєднувальний квадрат 1/2 | Да |
| Тип замка | метал |
| Приєднувальний квадрат 3/8 | Нет |
| ШГІ | Да |
| Викрутки | Да |
| Высота в упаковке | 95 мм |
| Особенности | з тріскачкою |
| Количество предметов | 69 |
| Ключи | Нет |