| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 500 мм |
| _Ширина в упаковці | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес, г | 640 |
| Высота в упаковке | 40 мм |
| Довжина ріжучої частини | 190 мм |
| Загальна довжина інструменту | 500 мм |
| Материал лезвий | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукояток | Сталь |
| Матеріал ручок в місці хвата | пінополіуретан |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Назначение | для молодих пагонів діаметром до 10 мм |
| Покриття ріжучого леза | антикорозійне масло |
| Тип гарту ріжучого леза | ТВЧ |
| Тип упаковки | без упаковки |