| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Вес | 0.504 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 230 мм |
| _Ширина в упаковці | 68 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Высота в упаковке | 21 мм |
| Максимальне розкриття губок | 50.8 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Мінімальна розкриття губок 2 | 10 мм |
| Номер ключа | 2" |
| Тип | Stillson |