| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Вес | 1.456 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 460 мм |
| _Ширина в упаковці | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Высота в упаковке | 35 мм |
| Максимальне розкриття губок | 83.8 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Мінімальна розкриття губок 2 | 25 мм |
| Номер ключа | 3,3 |
| Тип | Stillson |