


29 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 300 мм |
| _Ширина в упаковці | 30 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вес | 0.083 кг |
| Высота в упаковке | 30 мм |
| Довжина стрижня | 150 мм |
| Кількість компонентів в рукоятці | 2 |
| Матеріал стержня | Cr-V |
| Особенности | магнітні властивості |
| Тип | слюсарна |
| Тип наконечника | SL5 |
| Тип упаковки | пластиковий підвіс |
| Форма рукоятки | Прямая |