Малый оцинкованный вороток НИЗ 13964, 210 мм, с квадратом 12,5 мм — ручной инструмент для вращения торцевых головок. Т-образный вороток применяется для откручивания и закручивания болтов и гаек, оптимален для ремонта автомобилей и велосипедов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Вес | 0.253 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 210 мм |
| _Ширина в упаковці | 25 мм |
| Бренд | NONAME |
| Высота в упаковке | 45 мм |
| Марка сталі | вуглеродиста сталь 45 |
| Опис_Комплектність | <li>Вороток - 1 шт.</li> |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромовонадієвої сталі</li> <li>Має хромове покриття</li> <li>Рухомий приєднувальний квадрат</li> <li>Шариковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Змінна довжина важеля обертання інструменту</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | т-подібні |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип | вороток |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Форма | прямий |