| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Вес | 0.238 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 270 мм |
| _Ширина в упаковці | 90 мм |
| Бренд | MTX |
| Высота в упаковке | 40 мм |
| Кількість ріжучих елементів | 1 |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Режущий элемент | ролик |
| Толщина стекла | 7 мм |