32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 120 мм |
| _Ширина в упаковці | 40 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота в упаковке | 15 мм |
| Количество предметов | 5 |
| Максимальний діаметр свердла | 5 мм |
| Матеріал обробки | метал |
| Мінімальний діаметр свердла | 1.5 мм |
| Тип свердел | спіральні свердла |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |