39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Вес | 0.065 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 175 мм |
| _Ширина в упаковці | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Высота в упаковке | 10 мм |
| Количество предметов | 5 |
| Максимальний діаметр свердла | 10 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Матеріал обробки | - дерево |
| Мінімальний діаметр свердла | 4 мм |
| Тип свердел | спіральні свердла |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |