231 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 200 мм |
| _Ширина в упаковці | 125 мм |
| Бренд | MTX |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота в упаковке | 53 мм |
| Количество предметов | 3 |
| Максимальний діаметр свердла | 48 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Матеріал обробки | - дерево |
| Мінімальний діаметр свердла | 22 мм |
| Тип свердел | перові свердла |