311 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 700 мм |
| _Ширина в упаковці | 230 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес, г | 750 |
| Высота в упаковке | 40 мм |
| Максимальний діаметр гілки | 25 мм |
| Матеріал рукояток | Сталь |
| Матеріал ручок в місці хвата | гума |
| Матеріал ріжучого леза | середньовуглецева сталь |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Назначение | для живих гілок |
| Покриття ріжучого леза | тефлон |
| Тип гарту ріжучого леза | ТВЧ |
| Тип різу | прямий різ |
| Тип упаковки | без упаковки |