| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| Material | plástico ABC |
| _Довжина в упаковці | 115 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес, г | 19 |
| Высота в упаковке | 35 мм |
| Діаметр вихідний лінії | 1/2 дюйм |
| Діаметр вхідної лінії | 1/2 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Тип | обжимний для шланга |