
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 190 мм |
| _Ширина в упаковці | 25 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес, г | 119 |
| Высота в упаковке | 220 мм |
| Діаметр вхідної лінії | 1/2 дюйм |
| Діаметр і тип, вихідна лінія №2 | штуцер |
| Материал | АБС пластик |
| Особенности | кран для відключення подачі води |
| Тип | штуцер |
| Число каналов | 2 |