| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Тип | Кашпо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.34 кг |
| Диаметр | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 260 мм |
| _Ширина в упаковці | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Высота в упаковке | 260 мм |
| Материал корзины | кокосовий наповнювач |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Применение | для ампельних і витких рослин |
| Форма | Круглое |