| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 315 мм |
| _Ширина в упаковці | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Высота в упаковке | 315 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Материал корзины | кокосовий наповнювач |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Применение | для ампельних і витких рослин |
| Форма | Круглое |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Кашпо |