

202 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес, г | 310 |
| Высота в упаковке | 30 мм |
| Максимальний діаметр гілки | 25 мм |
| Матеріал рукояток | цільноковані, сталь |
| Матеріал ріжучого леза | середньовуглецева сталь |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Назначение | для обрізки живих гілок |
| Покриття рукоятки | ПВХ |
| Покриття ріжучого леза | антикорозійне масло |
| Тип гарту ріжучого леза | гаряча ковка |
| Тип різу | прямий різ |
| Тип упаковки | підвісна карта |