
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 160 мм |
| _Ширина в упаковці | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес, г | 38 |
| Высота в упаковке | 30 мм |
| Діаметр і тип, вихідна лінія №2 | штуцер |
| Материал | АБС пластик |
| Тип | штуцер |