
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 110 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес, г | 41 |
| Высота в упаковке | 35 мм |
| Діаметр вхідної лінії | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Особенности | аквастоп |
| Тип | швидкоз'ємний механізм |