

351 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 255 мм |
| _Ширина в упаковці | 209 мм |
| csv feature | 53 |
| Бренд | SPARTA |
| Высота в упаковке | 46 мм |
| Відповідні витратні матеріали | скоби |
| Кількість компонентів в рукоятці | стальная |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Розмір скоб | 6-14 мм |
| Тип скоб, цвяхів, штифтів | 53 |
| Основные | |
| Вес | 0.95 кг |