Стусло пластиковое предназначено для фиксации заготовки и ее точного распила под углами 45°, 90°, 22,5°.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.375 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 300 мм |
| _Ширина в упаковці | 130 мм |
| Бренд | MTX |
| Высота в упаковке | 72 мм |
| Кут розпилу в горизонтальній площині | 45 град |
| Кут установки полотна | 45 град |
| Максимальна висота розпилу | 55 мм |
| Максимальна ширина розпилу | 90 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | столярное |