

77 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 230 мм |
| _Ширина в упаковці | 85 мм |
| Бренд | MTX |
| Вес | 0.158 кг |
| Высота в упаковке | 35 мм |
| Количество предметов | 2 |
| Кількість компонентів в рукоятці | 3 |
| Особенности | магнітні властивості |
| Тип наконечника | PH |
| Тип упаковки | подвійний блістер |
| Форма рукоятки | Прямая |