83 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 220 мм |
| _Ширина в упаковці | 45 мм |
| Бренд | MTX |
| Вес | 0.078 кг |
| Высота в упаковке | 30 мм |
| Довжина стрижня | 75 мм |
| Кількість компонентів в рукоятці | 2 |
| Матеріал стержня | Cr-Mo |
| Особенности | магнітні властивості |
| Тип | діелектрична |
| Тип наконечника | PH1 |
| Тип упаковки | пластиковий підвіс |
| Форма рукоятки | Прямая |