

398 ₴
Хромированный однорычажный вороток MTX 14066, 380 мм, с квадратом 1/2 дюйма на шарнире, CrV, используется совместно с торцевыми головками. Инструмент позволяет закручивать и откручивать болты и гайки. Он пригодится дома, на даче, в гараже, будет полезен во время ремонта или на стройке.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Вес | 0.636 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 380 мм |
| _Ширина в упаковці | 30 мм |
| Бренд | MTX |
| Высота в упаковке | 20 мм |
| Марка сталі | CrV |
| Опис_Комплектність | <li>Вороток одноричажний - 1 шт.</li> |
| Опис_Країна бренду | Німеччина |
| Опис_Країна виробництва | Тайвань |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромовонадієвої сталі</li> <li>Має хромове покриття</li> <li>Має спеціальні насічки на рукоятці</li> <li>Шарнірне з'єднання</li> <li>Рукоятка - 380 мм</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Антиковзкі насічки</li> <li>Можливість роботи в важкодоступних місцях</li> <li>Високий момент</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | шарнірні |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип | вороток одноричажний |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Форма | прямий |