58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Хромированный вороток MTX 13986, 115 мм, квадрат 1/4 дюйма, CrV, предназначен для ручного монтажа и демонтажа гаек, болтов и других резьбовых крепежей с помощью торцевых головок. Он может использоваться в бытовой и профессиональной сфере — для ремонта велосипедов, автомобилей, станков.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Вес | 0.045 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 110 мм |
| _Ширина в упаковці | 25 мм |
| Бренд | MTX |
| Высота в упаковке | 14 мм |
| Марка сталі | CrV |
| Опис_Комплектність | <li>Вороток - 1 шт.</li> |
| Опис_Країна бренду | Німеччина |
| Опис_Країна виробництва | Тайвань |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромовонадієвої сталі</li> <li>Має хромове покриття</li> <li>Рухомий приєднувальний квадрат</li> <li>Шариковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Змінна довжина важеля обертання інструменту</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | т-подібні |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |
| Тип | вороток |
| Тип упаковки | Картонная коробка |