188 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Используется для работы со съемными торцевыми головками, карданными шарнирами и другими насадками в труднодоступных местах.
Имеет посадочное место и присоединительный квадрат 1/2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Вес | 0.397 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 260 мм |
| _Ширина в упаковці | 110 мм |
| Бренд | MTX |
| Высота в упаковке | 30 мм |
| Марка сталі | CrV |
| Опис_Комплектність | <li>Подовжувач - 1 шт.</li> |
| Опис_Країна бренду | Німеччина |
| Опис_Країна виробництва | Тайвань |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромованадієвої сталі</li> <li>Має поліроване хромове покриття</li> <li>Кульковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Можливість роботи в важкодоступних місцях</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | прямі |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип | Удлинитель |
| Тип упаковки | Картонная коробка |