Вороток-отвертка MTX 13920, 150 мм, квадрат 1/4 дюйма, предназначен для установки торцевых головок и работы с резьбовыми крепежами. Инструмент будет полезен во время ремонта, строительства, может использоваться для монтажа и демонтажа оборудования, при ремонте автомобилей. Вороток подходит для торцевых головок с присоединительным гнездом 1/4 дюйма.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Вес | 0.097 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 150 мм |
| _Ширина в упаковці | 22 мм |
| Бренд | MTX |
| Высота в упаковке | 22 мм |
| Марка сталі | CrV |
| Опис_Комплектність | <li>Вороток-викрутка - 1 шт.</li> |
| Опис_Країна бренду | Німеччина |
| Опис_Країна виробництва | Тайвань |
| Опис_Особливості | <li>Виготовлений з хромовонадієвої сталі</li> <li>Має хромове покриття</li> <li>Рухомий приєднувальний квадрат</li> <li>Шариковий фіксатор</li> |
| Опис_Переваги | <li>Антикорозійне покриття</li> <li>Змінна довжина важеля обертання інструменту</li> <li>Витримує високі навантаження</li> |
| Особенности | Викрутки |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |
| Тип | вороток-викрутка |
| Тип упаковки | Картонная коробка |