791 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 380 мм |
| _Ширина в упаковці | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Вес | 2.684 кг |
| Высота в упаковке | 380 мм |
| Диаметр колеса | 380 мм |
| Довжина маточини | 80 мм |
| Материал диска | Сталь |
| Матеріал колеса | гума, сталь |
| Посадочный диаметр | 12 мм |
| Тип | пневматичне |