| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 135 мм |
| _Ширина в упаковці | 100 мм |
| Бренд | MTX |
| Вес | 0.145 кг |
| Высота в упаковке | 20 мм |
| Количество предметов | 5 |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Матеріал обробки | - дерево |
| Тип свердел | шарошки |