269 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Вес | 0.475 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 325 мм |
| _Ширина в упаковці | 205 мм |
| Бренд | MTX |
| Высота в упаковке | 7 мм |
| Количество предметов | 6 |
| Максимальний діаметр свердла | 25 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Матеріал обробки | - дерево |
| Мінімальний діаметр свердла | 10 мм |
| Тип свердел | перові свердла |
| Тип хвостовика | Шестигранный |