291 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 380 мм |
| _Ширина в упаковці | 140 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Вес | 0.825 кг |
| Высота в упаковке | 20 мм |
| Количество предметов | 6 |
| Максимальний діаметр свердла | 14 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Матеріал обробки | - дерево |
| Мінімальний діаметр свердла | 6 мм |
| Тип свердел | перові свердла |