
153 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 75 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вес | 0.275 кг |
| Высота в упаковке | 23 мм |
| Діаметри, мм | 2,5, 3,0, 3,5, 4,0, 4,5, 5,0 |
| Материал рукоятки | Латунь |
| Матеріал пробійників | Сталь 40 Cr (40 Х) |
| Мін. упак. | 10 прихована |
| Покрытие корпуса | Нікель |
| Рукоятка | обливні |
| Тип упаковки | підвісна карта |
| Товщина пробивається матеріалу | До 3 мм |