165 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 210 мм |
| _Ширина в упаковці | 105 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вес | 0.375 кг |
| Высота в упаковке | 40 мм |
| Максимальний діаметр хвостовика | 13 мм |
| Мін. упак. | 4 прихована |
| Мінімальний діаметр хвостовика | 1.5 мм |
| Посадочный диаметр | 1/2 дюйм |
| Тип оснащення | Патрон |
| Тип патрона | ключевий |
| Тип упаковки | подвійний блістер |