157 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 220 мм |
| _Ширина в упаковці | 150 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вес | 0.185 кг |
| Высота в упаковке | 30 мм |
| Количество предметов | 2 |
| Кількість компонентів в рукоятці | 2 |
| Особенности | магнітні властивості |
| Тип наконечника | PH |
| Тип упаковки | блістер |
| Форма рукоятки | Т-образная |