Предназначена для монтажа и демонтажа резьбовых соединений
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 190 мм |
| _Ширина в упаковці | 160 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вес | 0.188 кг |
| Высота в упаковке | 38 мм |
| Кількість компонентів в рукоятці | 2 |
| Матеріал стержня | Cr-V |
| Мін. упак. | 12 прихована |
| Тип | слюсарна |
| Тип наконечника | PH |
| Форма рукоятки | Прямая |