39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 210 мм |
| _Ширина в упаковці | 50 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вес | 0.088 кг |
| Высота в упаковке | 32 мм |
| Довжина стрижня | 100 мм |
| Кількість компонентів в рукоятці | 2 |
| Матеріал стержня | Cr-V |
| Особенности | магнітні властивості |
| Тип | слюсарна |
| Тип наконечника | PH2 |
| Тип упаковки | пластиковий підвіс |
| Форма рукоятки | Прямая |