| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 865 мм |
| _Ширина в упаковці | 515 мм |
| Бренд | NONAME |
| Высота в упаковке | 290 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Назначение | для будівельно-оздоблювальних робіт |
| Обсяг | 90 л |
| Форма | прямокутний |
| Цвет | Чёрный |