| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Вес | 1.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 300 мм |
| _Ширина в упаковці | 610 мм |
| Бренд | NONAME |
| Высота в упаковке | 420 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Назначение | для будівельно-оздоблювальних робіт |
| Обсяг | 40 л |
| Форма | прямокутний |
| Цвет | Чёрный |