| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 350 мм |
| _Ширина в упаковці | 500 мм |
| Бренд | NONAME |
| Высота в упаковке | 500 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Диаметр | 503 мм |
| Назначение | для будівельно-оздоблювальних робіт |
| Обсяг | 40 л |
| Форма | усічений конус |
| Цвет | Чёрный |