| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Вес | 1.763 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 520 мм |
| _Ширина в упаковці | 78 мм |
| Бренд | NONAME |
| Высота в упаковке | 32 мм |
| Максимальне розкриття губок | 63 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Мінімальна розкриття губок 2 | 20 мм |
| Номер ключа | №3 |
| Тип | L |