
6 144 ₴
4 651 ₴
Насос із нижнім забором води 0.55кВт H 36(27)м Q 100(66)л/хв Ø100мм +поплавок DONGYIN 4SNM4/4 (777363) призначений для перекачування чистої води та може застосовуватися: для побутового використання при водопостачанні зі свердловин та резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Насоси з нижнім забором води спроектовані таким чином, що рідина, що перекачується, проходить між статором електродвигуна і зовнішнім корпусом насоса, таким чином відбувається інтенсивне охолодження двигуна, що дозволяє цим насосам працювати в колодязях, резервуарах і відкритих водоймах.
Насоси серії SNM обладнані вимикачем поплавця, завдяки чому Ваш насос буде надійно захищений від "сухого ходу", а при водовідведенні можна повністю автоматизувати роботу насоса.
Купити насос із нижнім парканом води DONGYIN Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотній дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 777363 |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | от 120 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 50 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 35 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 3.7 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувальна рідина | Вміст абразивовмісів у виваженому стані (піска, глини, вапна тощо) не більш ніж 0.25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна приводу | Асинхронний, оливний наповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота, Гц | 50 |