
780 ₴
Смеситель s07 Ø40 для кухни гусак прямой 250мм на гайке TAU SE-1B245C (9807110)
Змішувач для кухні TAU SE-1B245C одноважільного типу, з прямим довгим поворотним виливом. Картридж - керамічний з діаметром 40 мм, покриття - хромонікелеве. Модель підходить для мийок різних конфігурацій, оскільки виконана в класичному стилі.
Переваги:
Для установки змішувача для кухні SE-1B245C застосовуються спеціальна кріпильна гайка і пара гнучких міцних шлангів для подачі води.
Гарантія надається від виробника і становить 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TAU |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9807110 |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотный 360° |
| Картридж | Керамический Ø40 мм |
| Комплектация | Гибкий подвод 1/2" × M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Масса нетто, кг | 0.740 |
| Материал смесителя | Латунь |
| Официальная гарантия | От производителя |
| Покрытие | Хромоникелевое |
| Тип крепления | Гайка |