Дуже сподобалась робота продавця.Вночі заповнила покупку,зранку позвонив продавець,уточнив умови відправки і в той же день відправив.
Нажаль фото немаю,так як це подарунок татові замовила,і я знаходжусь закордоном,можливості фото зробити немаю.Надіюсь товар буде працювати,як в описі.
Дуже-дуже задоволена! Оплата була повна на рахунок, тому трохи нервувала щодо замовлення, проте продавець мене заспокоїв гарним обслуговуванням, швидким реагуванням, доставкою, пакуванням та взагалі попілкувався про замовлення. Ще не збирала та не тестувала техніку через погодні умови. Та я не сумніваюсь, що все буде добре, а якщо ні, то до мене поставляться із розумінням. Дякую!