



1 529 ₴
Газонокосарка електрична EK 1432s LIMEX + БЕЗКОШТОВНА Доставка! ХІТ ПРОДАЖІВ! - НАЙКРАЩА ЦІНА в Інтернеті!
Технічні характеристики:
Тип двигуна: Електричний щітковий
Потужність, Вт: 1400
Швидкість обертання, об/хв: 3300
Ширина косіння, мм: 320
Висота косіння, мм: 25/45/65
Об'єм травозбірника, л: 30
Режими косіння: В травозбірник, мульчування
Діаметр коліс, мм: 130
Габарити упаковки, мм: 605x380x270
Маса нетто/брутто, кг: 8,5/9,5
Країна-походження: Хорватія
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Опис:
Газонокосарка Limex EK 1432s – ця надійна модель має електричний продуктивний двигун. Якщо Ви володієте невеликим ділянкою біля будинку, і зважилися на перевтілення його газону в приклад для наслідування – то Вам просто не обійтися без газонокосарки Лимекс. Найбільшим плюсом даного інструменту є те, що він повністю нешкідливий, тому, що ріжуча система приводиться в дію завдяки електричному двигуну. Косарка не забруднює повітря шкідливими вихлопами, які можуть зашкодити Вашому здоров'ю. Старт приємний і легкий, Вам потрібно лише натиснути велику помаранчеву кнопку на рукоятці. Складна рукоятка відмінно економить місце при транспортуванні або зберіганні. Також для більшого Вашого комфорту ручка регулюється по висоті. Вибрати висоту стрижки зручно і легко, кожен розбереться з цим нехитрим управлінням. Відбувається регулювання близько заднього колеса ліворуч. Пластиковий травозбірник має отвори для повітря, для більш компактного приміщення трави в контейнері. Він легко миється і чиститься. Легкий і безшумний електричний двигун. Вібрації практично не відчуваються, тому працювати приємно навіть досить тривалий час. Травозбірник можна переносити окремо завдяки зручній ручці.
Особливості:
√ Потужний електричний двигун (1400 Вт);
√ Функція мульчування;
√ Ширина захвату 320 мм;
√ Зручний пластиковий травозбірник;
√ Три рівня висоти скошування (25/45/65 мм);
√ Скошування проводиться сталевим лопатевим ножем в травозбірник або без нього;
√ Висока якість зборки;
√ Екологічність;
√ Низький рівень шуму і відсутність вихлопних газів;
√ Надійний пластик;
√ Яскравий дизайн;
√ Зручна, складана ручка;
√ Регульована висота ручки;
√ Невелика вага;
√ Пластикові колеса.
!ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ, ВИ ЕКОНОМИТЕ ОДРАЗУ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Країна створення і реєстрації бренду | Хорватія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |