12 183 ₴
Газонокосарка бензинова Zp 46139t + БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! VITALS Master, Латвія (2,6 кВт; 65 л.; 457 мм; 25-75 мм) ХІТ ПРОДАЖУ! - НАЙКРАЩА ЦІНА в Інтернеті!
Технічні характеристики:
| Тип двигуна | бензиновий чотиритактний з повітряним охолодженням |
| Марка двигуна | Vitals Master |
| Робочий об'єм циліндра, куб. см | 139 |
| Потужність, кВт / об /хв | 2,6 / 3580 |
| Максимальний момент, Нм / об/хв | 7,0 / 3000 |
| Система запуску | ручний стартер |
| Об'єм паливного бака, мл | 1000 |
| Об'єм масла, мл | 600 |
| Паливо | бензин А-92 |
| Ширина скошування , мм | 457 |
| Висота скошування, мм | 25–75 |
| Об'єм травозбірника, л | 65 |
| Режими скошування | в травозбірник, бічний викид, задній викид, мульчування |
| Тип травозбірника | комбінований тканинно-пластиковий |
| Матеріал деки | сталь |
| Привід на колеса | - |
| Кількість положень висоти скошування | td>6 |
| Регулювання висоти скошування< /td> | центральне |
| Розмір коліс передніх/задніх, дюйм | 7/8 |
| Ручка стартера на рукоятці оператора | + |
| Складна рукоятка оператора | + | Регулювання висоти рукоятки оператора | + |
| Рівень звукового тиску, дБ | 96 | < /tr>
| Вібраційне навантаження, м/с2 | 6,48 |
| Габарити упаковки, мм | 740х570х485 |
| Маса нетто, кг | 31,9 |
| Маса брутто, кг | 34,5 |
Країна-походження: Латвія
Гарантія: 3 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Опис:
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 46139t має сучасний дизайн, економічна, надійна в процесі експлуатації, проста у користуванні та обслуговуванні. За своєю конструкцією газонокосарка відноситься до елементарних класичних механізмів, основою яких є чотиритактний двигун внутрішнього згоряння, що забезпечує високу потужність. Завдяки відмінної функціональності та широкому спектру можливостей цю модель можна використовувати під час скошування трави на великих площах. Основною перевагою бензинової газонокосарки, в порівнянні з електричним аналогом, є висока маневреність та мобільність – при роботі немає жодних обмежень у відстані та свободі переміщення виробу по території.
Особливості:
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Задній викид, Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 457 мм |
| Матеріал деки | Сталь |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31.9 кг |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна (кВт) | 2.6 |
| Об'єм двигуна | 139 |
| Об'єм масляного бака | 0.6 |
| Країна створення і реєстрації бренду | Латвія |