8 712 ₴
Велосипед SPARK JACK 26" (колеса 26", алюмінієва рама 19", колір на вибір) +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
КРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ В ІНТЕРНЕТІ!
Особливості:
Амортизаційна вилка з локаутом(система блокування амортизації велосипеда); Манетка ліва SHIMANO ST-EF500-3L; Манетка права SHIMANO ST-EF500-8R; Рульова: інтегрована, безрезьбовая; Гальмівна ручка: інтегрована в манетки; Гальмівні троси: передній - 930мм; задній - 1650мм; Педалі: пластик YX-67X 9/16` на підшипнику і з рефлектором; Сорочка троса: пластик; Камера 26*1,95 бутил; Підсідельний затиск: Алюміній квік; Відбивач передній - білий / задній - червоний.
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Технічні характеристики:
| Модель | JACK |
| Номер моделі | 148443 |
| Розмір коліс | 26" |
| Вага | |
| Розмір рами | 19" |
| Формат поставки | В упаковці, зібраний на 80% |
| Тип велосипеда | Гірський / MTB |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | З амортизацією, хід 100мм |
| Манетка ліва | SHIMANO ST-EF500-3L |
| Манетка права | SHIMANO ST-EF500-8R |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY300 |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Гальма передні | Дисковий 160 мм YX-DB01F |
| Гальма задні | Дисковий 160 мм YX-DB01R |
| Рульова колонка | Напівінтегрована, безрезьбовая |
| Каретка | 68х120 мм , картридж |
| Кермо | Сталь, тип - ластівка, 620 мм |
| Винос | МТВ 80 мм алюміній |
| Гріпси | ПВХ 125 мм |
| Гальмівні ручки | інтегрована в ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | Передній — 930мм; задній — 1650мм |
| Шатуни | Сталь, захист від попадання одягу (24х34х42Т, три зірки, чорний, захист 170мм) |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами на промисловому підшипнику, рефлектор |
| Ланцюг | MAYA (1/2х3/32х110L) |
| Втулка передня | SHIFENG SF-A25FQR 3/8"х100х108х14Gх36H |
| Втулка задня | SHIFENG SF-A25R 3/8"135х175х14Gх36Hх21S |
| Ободи | Алюміній 2-х стінні 14G*36H (висота 24,5 мм) |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| Сідло | MTB |
| Підсідельний штир | 28,6х300ммх1,2T |
| Підсідельний затискач | Алюміній квік |
| Підніжка | Складана |
| Дзвінок | Немає в комплекті |
| Світловідбивачі | Передній — білий / задній — червоний |
| Багажник | Немає в комплекті |
Формат поставки:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність кольорів уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, синій з блакитним, сірий із зеленим, червоний з помаранчевим, сірий з червоним, чорний з сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Без багажника |
| Вага (кг) | 17 |
| Вид | Велосипед |
| Вікова група | Дорослий |
| Втулка задня | SHIFENG SF-A25R 3/8`135х175х14Gх36Hх21S |
| Втулка передня | SHIFENG SF-A25FQR 3/8`х100х108х14Gх36H |
| Винос керма | МТВ 80 мм алюміній |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гріпси | ПВХ 125 мм |
| Діаметр коліс, дюйм | 26 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY300 |
| Дзеркала | Немає |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| Касета/тріскачка | Тріскачка |
| Клас | Гірський / MTB |
| Матеріал педалей | Пластик |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Алюміній 2-х стінні 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Підсідельний штир | 28,6х300ммх1,2T |
| Покришки | 26*2,125, зміст гуми 30% |
| Розмір рами, дюйм | 19 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Батьківська ручка | Немає |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (диам22,2х25,4*1,2 Т) |
| Сідло | MTB |
| Система шатунів | 1/2х3/32х24х34х42Тх170мм*9/16` , три зірки, чорний, захист 170мм |
| Страхувальні колеса | Немає |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Ланцюг | 1/2х3/32х110L |